Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOMIS LEONOWICZ

Utworzony przez eewa, 7 października 2011 r. o 11:03
Tak i moze akurat teraz w to uwierze,dziwny splot wydarzeń,napisałem wyraznie ,albo zobacze skruchę i przeprosiny wraz z wycofaniem Waszych oszczerstw,albo załatwie to w nie miły sposób.Jezeli ktos sie nie zastanawia nad tym co pisze ,to prosze mi wybaczyc,ale nie pozwole na to,ja zrobie z tym porzadek,lecz wtedy będzie juz za pózno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie Na wstępie oficjalnie przepraszam właściciela komisu P. Piotra Leonowicza za mój jeden wpis na tym forum dotyczący rozliczenia się ze mną. Cytuję: Napisano 07 październik 2011 - 11:03 #1 PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED ZAKUPEM AUTA W TYM KOMISIE GDYŻ MNIE OSZUKALI . WZIELI ODEMNIE SAMOCHÓD ZAPŁACILI MI CZĘŚĆ PIENIEDZY RESZTA MIAŁA BYĆ ZA MIESIĄC A MINEŁO JUŻ 5 I NA PIENIĄDZE RACZEJ NIE MA CO LICZYĆ CÓŻ POZOSTAJE TYLKO WIERZYĆ ŻE ZŁODZIEJ TYLKO RAZ DO LASU WCHODZI............................ Nie do końca zrozumiałam formę rozliczenia się za zamianę samochodów i dopłatę różnicy ze strony komisu. Informuję iż jestem wstanie udostępnić swój numer IP P. Piotrowi. Pozostałe wpisy na tym forum nie należą do mnie ani nikogo z mojej rodziny czy też znajomych. Wielokrotnie korzystałam z usług tego komisu i nigdy nie było większych problemów. Jeszcze raz przepraszam Ewa K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie było takie trudne ,myślę ,że każdy z nas moze wyciagnąć wnioski z powyzszej sprawy,że warto rozmawiac ,albo miec więcej wyrozumiałości w sprawach, gdzie w gre wchodza pieniądze,nie na darmo mówi się ,że gdzie licza sie pieniadze nie ma przyjaciół ,Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam tak to sobie i czytam... i tak sobie myślę... no tak domniemywam może to być zawód miłosny. No sami rozumiecie, Piotrek, wysportowany facet... w lecie jak założy podkoszulek albo i bez i pokaże takie wyrzeźbione ciało to kobiety chyba lgną do niego... tak przynajmniej mi się wydaje. No i teraz niech tu się pojawią jakieś rozliczenia, jakieś zamiany aut i jakieś nieodwzajemnione uczucia... no sami rozumiecie. Jak by to facet był niezadowolony... prędzej bym uwierzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Witam serdecznie Na wstępie oficjalnie przepraszam właściciela komisu P. Piotra Leonowicza za mój jeden wpis na tym forum dotyczący rozliczenia się ze mną. Cytuję: Napisano 07 październik 2011 - 11:03 #1 PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED ZAKUPEM AUTA W TYM KOMISIE GDYŻ MNIE OSZUKALI . WZIELI ODEMNIE SAMOCHÓD ZAPŁACILI MI CZĘŚĆ PIENIEDZY RESZTA MIAŁA BYĆ ZA MIESIĄC A MINEŁO JUŻ 5 I NA PIENIĄDZE RACZEJ NIE MA CO LICZYĆ CÓŻ POZOSTAJE TYLKO WIERZYĆ ŻE ZŁODZIEJ TYLKO RAZ DO LASU WCHODZI............................ Nie do końca zrozumiałam formę rozliczenia się za zamianę samochodów i dopłatę różnicy ze strony komisu. Informuję iż jestem wstanie udostępnić swój numer IP P. Piotrowi. Pozostałe wpisy na tym forum nie należą do mnie ani nikogo z mojej rodziny czy też znajomych. Wielokrotnie korzystałam z usług tego komisu i nigdy nie było większych problemów. Jeszcze raz przepraszam Ewa K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie było takie trudne ,myślę ,że każdy z nas moze wyciagnąć wnioski z powyzszej sprawy,że warto rozmawiac ,albo miec więcej wyrozumiałości w sprawach, gdzie w gre wchodzą pieniądze,nie na darmo mówi się ,że gdzie licza sie pieniadze nie ma przyjaciół ,Pozdrawiam.
Sugerujesz zatem, że ta pani przegrała w karty te pieniądze ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sie wszyscy przestraszyli " pana własciciela" hehe....Urzednicy Skarbowi ( tylko nie z Kraśnika )jezeli czytacie to forum to przeprowadzcie kontrole,tylko dokladną,tego komisu.To samo sie tyczy wydziału do scigania Przestepczości Zorganizowanej,przyjzyjcie sie dokladniej czy tylko samochodami tam sie handluje.......powodzenia " panie wlascicielu "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Ale sie wszyscy przestraszyli " pana własciciela" hehe....Urzednicy Skarbowi ( tylko nie z Kraśnika )jezeli czytacie to forum to przeprowadzcie kontrole,tylko dokladną,tego komisu.To samo sie tyczy wydziału do scigania Przestepczości Zorganizowanej,przyjzyjcie sie dokladniej czy tylko samochodami tam sie handluje.......powodzenia " panie wlascicielu "
kabel kabel kabel kabel kabel kabel kabel Konkurencja to, czy jakiś nawiedzony pies po maratonie gangsterskich filmów ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co można jeszcze tam kupić??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpewniej Pani Ewa ,dalej ciągnie pod innym nikiem,żenada ,kogos z boku boli jak sie innym lepiej żyje,lecz to tylko pozory,ludzie zajmijcie sie swoimi problemami...ja mam swoje i napewno nikt nie jest mi w stanie niczego zarzucic,ktos kto mysli inaczej, zapraszam do mnie na osobiste wyznanie.Pozdrawiam.Piotr L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
SORRY NO COMENTS LUDZIE NIE DAJCIE SIE NABIC W BUTELKE
Nauczcie się pisać z wyłączonym "Caps Lock"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam Audi A6 rocznik 2002. Do oglądania na parkingu przy PZU w dni robocze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będą jakieś wyprzedaże w komisie z okazji nowego roku ??? Niektóre bryczki to już mają kwadratowe opony od tego stania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak to sie wszystko zakończyło sie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pierwszych 5 wpisów utworzono z jednego IP. Kobieto pomówiłaś firmę która powinna podać Cię do sądu.Znam właściciela i mam nadzieję,że Ci nie odpuści.
Właściciel tego komisu powinien zwrócić się do policji i prokuratury o ustalenie IP tego człowieka co na forum publicznym oczernia jego firmę. Następnie podać go do sądu w związku z artykułem 216 paragraf 2 i wszystko w tym temacie. Ja bym takiemu chamu takiego numeru nie przepuścił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podlega pod art.216 par.2 jak najbardziej. Sprawa w sądzie będzie czystą formalnością. Ten ktoś dostanie za swoje w sądzie aż zafurczy! Pewnie będzie musiał przeprosić właściciela publicznie w mediach, zapłacić właścicielowi tego komisu kilka/kilkanaście tysięcy złotych zadośćuczynienia i dostanie z 2 lata wiezienia w zawiasach. To taki standard w takich przypadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radca prawny napisał:
To podlega pod art.216 par.2 jak najbardziej. Sprawa w sądzie będzie czystą formalnością. Ten ktoś dostanie za swoje w sądzie aż zafurczy! Pewnie będzie musiał przeprosić właściciela publicznie w mediach, zapłacić właścicielowi tego komisu kilka/kilkanaście tysięcy złotych zadośćuczynienia i dostanie z 2 lata wiezienia w zawiasach. To taki standard w takich przypadkach.
O quwa!!! Ale sie wzruszylem!!! Prawnik udzielajacy porad za darmo i to na forum w sieci?! Czy zmienili jakies przepisy w PL? Czy ma tak duzo kasy,ze nie chce juz doic biednych ludzi za watpliwe porady?A moze to jakis samarytanin? Jesli to ostatnie to prosze o kontakt ze mna,mam pare prawnych spraw do rozwiazania wiec dormowe porady bardzo mile widziane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radca prawny napisał:
To podlega pod art.216 par.2 jak najbardziej. Sprawa w sądzie będzie czystą formalnością. Ten ktoś dostanie za swoje w sądzie aż zafurczy! Pewnie będzie musiał przeprosić właściciela publicznie w mediach, zapłacić właścicielowi tego komisu kilka/kilkanaście tysięcy złotych zadośćuczynienia i dostanie z 2 lata wiezienia w zawiasach. To taki standard w takich przypadkach.
Podobno jutro sprawa na wokandzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radca prawny napisał:
To podlega pod art.216 par.2 jak najbardziej. Sprawa w sądzie będzie czystą formalnością. Ten ktoś dostanie za swoje w sądzie aż zafurczy! Pewnie będzie musiał przeprosić właściciela publicznie w mediach, zapłacić właścicielowi tego komisu kilka/kilkanaście tysięcy złotych zadośćuczynienia i dostanie z 2 lata wiezienia w zawiasach. To taki standard w takich przypadkach. [/quote] [quote name='radca prawny' timestamp='1326667904' post='584007'] To podlega pod art.216 par.2 jak najbardziej. Sprawa w sądzie będzie czystą formalnością. Ten ktoś dostanie za swoje w sądzie aż zafurczy! Pewnie będzie musiał przeprosić właściciela publicznie w mediach, zapłacić właścicielowi tego komisu kilka/kilkanaście tysięcy złotych zadośćuczynienia i dostanie z 2 lata wiezienia w zawiasach. To taki standard w takich przypadkach.
Podobno tylko rok w zawiasach dostała, ale jakoś nigdzie nie widziałem tych przeprosin. Były gdzieś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podobno tylko rok w zawiasach dostała, ale jakoś nigdzie nie widziałem tych przeprosin. Były gdzieś ?
W zawiasach to ty masz mózg! Podobno...podobno....podobno to jesteś dzieckiem Mietka z drugiego bloku pacanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...